C.N. OPEN Pitesti 2010 – Genul programului: drama

Cu o distributie de exceptie, in perioada 14 – 18 aprilie 2010 a “rulat” la Bazinul Olimpic din Pitesti sesiunea de primavara a Campionatelor Nationale de natatie la care au putut participa atat juniorii cat si seniorii legitimati la toate cluburile afiliate la F.R.N.P.M. Continue reading

CN Open Pitesti 2009 Ziua V

Rezultatele ultimei zile de concurs:

50 m liber fem.
1 COZMA IONELA DIN 00:26:28
2 POTEC CAMELIA ALINA STE 00:27:07
3 TATAR CRISTINA GEORGETA STE 00:27:59
50 m liber masc
1 CACIUC VLAD RAZVAN LBM -MBV 00:22:63
2 TRANDAFIR NORBERT DIN 00:22:72
3 MAESTRU ALEXANDRU FELIX STE 00:23:80
400 m mixt fem.
[ad#patrat]1 POTEC CAMELIA ALINA STE 04:53:74
2 COZMA IONELA DIN 04:59:64
3 SAMOILA ELENA ROXANA MBV 05:02:85
400 m mixt masc.
1 FLOREA RAZVAN IONUT FAR 04:28:73
2 TUDOSE CONSTANTIN SPL -PET 04:30:20
3 DAVID REMUS FLORIN MBV 04:35:23
400 m liber fem.
1 POTEC CAMELIA ALINA STE 04:08:27
2 COZMA IONELA DIN 04:32:20
3 STEFAN ANCA MATHILDA DIN 04:34:83
400 m liber masc.
1 COSMA CATALIN MBV 03:54:92
2 MAESTRU ALEXANDRU FELIX STE 04:01:86
3 MIHALCA ALIN MBV 04:02:11
4 X 100 m mixt fem.
1 STEAUA
BRAT VALENTINA GEORGIANA 01:05:97
MARGINEAN IRINA 02:23:24
NICOLAE BIANCA 03:29:69
POTEC CAMELIA ALINA 314 1982 04:30:06
2 DINAMO
BOCSA BIANCA ALEXANDRA 01:08:77
CONSTANTINESCU IOANA 02:30:86
COZMA IONELA 03:35:18
BENEA DANIELA 04:35:86
3 BRASOV
SAMOILA ELENA ROXANA 01:08:30
PAPP SABINA 02:25:96
ASIMINE ALEXANDRA 03:35:35
MICLE ANDREEA MARIAV. 04:38:92
4 X 100 m mixt masc.
1 BRASOV
DAVID REMUS FLORIN 01:00:11
TALOS DANIEL GHEORGHE 02:07:31
COCI ALEXANDRU 03:01:60
CACIUC VLAD RAZVAN 03:51:81
2 STEAUA
MAESTRU ALEXANDRU FELIX 00:59:11
IONITA NICOLAE ANDREI 02:04:21
PREDESCU PETRU CRISTIAN 03:01:12
MINCA CASIAN ANDREITIAN 03:52:96
3 STEAUA
MANEA BOGDAN 01:02:93
STROE IONUT BOGDAN 02:10:06
OBRETIN CATALIN FLORIN 03:07:34
TATAR GHEORGHE CRISTIAN 04:00:33

CN Open la inot Ziua 4 Pitesti 2009

Rezultate Ziua a IV-a de concurs:

50 m fluture masc.
1 TRANDAFIR NORBERT DIN 00:24:70
2 CACIUC VLAD RAZVAN LBM -MBV 00:25:02
3 COCI ALEXANDRU LBM -MBV 00:25:03
50 m fluture fem.
1 COZMA IONELA DIN 00:28:26
2 MACAVEI CARINA BIANCA CMC 00:28:58
3 DOBRIN ALEXANDRA CPT 00:29:28
200 m spate masc.
[ad#patrat]1 FLOREA RAZVAN IONUT FAR 02:00:93
2 MAESTRU ALEXANDRU FELIX STE 02:06:14
3 TUDOSE CONSTANTIN SPL -PET 02:06:19
200 m spate fem.
1 POTEC CAMELIA ALINA STE 02:17:90
2 BRAT VALENTINA GEORGIANA STE 02:19:81
3 DOBRIN ALEXANDRA CPT 02:21:66
100 m bras masc.
1 AGACHE DRAGOS FAR 01:02:85
2 REVESZ LEVENTE MTM 01:05:86
3 IONITA NICOLAE ANDREI STE 01:06:04
100 m bras fem.
1 SAMOILA ELENA ROXANA MBV 01:13:70
2 PAPP SABINA MBV 01:17:19
3 POPA IOANA ALEXANDRA 5894 1991 LPT -FAR 01:17:21
1500 m liber masc.
1 COSMA CATALIN MBV 16:26:19
2 TUDOSE CONSTANTIN SPL -PET 16:31:90
3 ARTIMON ALIN ALEXANDRU LBR -MBR 16:32:67
800 m liber fem.
1 POTEC CAMELIA ALINA STE 08:24:78
2 COZMA IONELA DIN 09:06:95
3 STEFAN ANCA MATHILDA DIN 09:33:60

CN Open la inot Ziua III

Rezultatele zilei a III-a de concurs:
50 m bras fem.
1 SAMOILA ELENA ROXANA MBV 00:34:82
2 STOICA ALEXANDRA CRISTINA LER -DEB 00:35:26
3 ULBRECHT MELINDA BAM 00:35:33
50 m bras masc.
1 AGACHE DRAGOS FAR 00:28:36
2 REVESZ LEVENTE MTM 00:30:06
3 TUDOSIE RAZVAN MIHAI CPT -LPT 00:30:13
200 m liber fem.
[ad#patrat]1 POTEC CAMELIA ALINA STE 02:00:85
2 COZMA IONELA DIN 02:05:53
3 BENEA DANIELA DIN 02:09:64
200 m liber masc.
1 COSMA CATALIN MBV 01:49:94
2 MIHALCA ALIN MBV 01:53:22
3 MINCA CASIAN ANDREI STE 01:55:56
200 m fluture fem.
1 POTEC CAMELIA ALINA STE 02:19:75
2 STEFAN ANCA MATHILDA DIN 02:23:43
3 NICOLAE BIANCA STE 02:23:71
200 m fluture masc.
1 MAESTRU ALEXANDRU FELIX STE 01:59:93
2 COCI ALEXANDRU LBM -MBV 02:02:33
3 TUDOSE CONSTANTIN SPL -PET 02:06:55
4 X 100 m liber fem.
1 DINAMO BOCSA BIANCA ALEXANDRA 01:00:79
COZMA IONELA 01:57:78
STEFAN ANCA MATHILDA 02:58:93
BENEA DANIELAATHILDA 03:58:38
2 STEAUA TATAR CRISTINA GEORGETA 01:00:33
NEGRU IONELA LOREDANA 02:02:81
BRAT VALENTINA GEORGIANA 03:03:50
POTEC CAMELIA ALINAGIANA 04:00:31
3 PITESTI OPRESCU MIHAELA GABRIELA 01:03:31
GEORGESCU ANDA BEATRICE 02:07:40
VARTAN ANAMARIA 03:10:69
POPA IOANA ALEXANDRA 04:10:74
Proba: 4 X 100 m liber masc.
1 BRASOV CACIUC VLAD RAZVAN 00:50:95
MIHALCA ALIN 01:41:64
COSMA CATALIN 02:33:27
DAVID REMUS FLORIN 03:25:86
Nou rec nat seniori – V.R. 03:26:22 CPT 2002 Buc

2 DINAMO TRANDAFIR NORBERT 00:49:71
Nou rec nat seniori 100m liber – V.R. 00:50:00 Trandafir Norbert 2009 Pitesti
UNGUREANU ALEXANDRU 01:43:18
NEGREA ANDREI 02:37:16
RADU MARIUSEI 03:28:54

3 STEAUA MAESTRU ALEXANDRU FELIX 00:51:54
MINCA CASIAN ANDREI 01:43:38
OBRETIN CATALIN FLORIN 02:36:92
TATAR GHEORGHE CRISTIAN 03:30:89

CN Open de Inot Pitesti Ziua 2

Rezultate Ziua a II-a de concurs:

100 m spate masc.
1 FLOREA RAZVAN IONUT FAR 00:54:15
Nou rec. nat. seniori – V.R. 00:54:81 Florea Razvan FAR 2008 Beijing
2 MAESTRU ALEXANDRU FELIX STE 00:58:86
3 DAVID REMUS FLORIN MBV 00:59:90
100 m spate fem.
1 BRAT VALENTINA GEORGIANA STE 01:06:09
2 DOBRIN ALEXANDRA CPT -LPT 01:06:36
3 MACAVEI CARINA BIANCA CMC 01:06:55
100 m liber masc.
1 TRANDAFIR NORBERT DIN 00:50:09
2 CACIUC VLAD RAZVAN LBM -MBV 00:51:33
3 RADU MARIUS MTS -DIN 00:51:85
100 m liber fem.
1 COZMA IONELA DIN 00:56:37
2 POTEC CAMELIA ALINA STE 00:57:39
3 BENEA DANIELA DIN 00:59:71
200 m mixt masc.
[ad#patrat]1 FLOREA RAZVAN IONUT FAR 02:06:34
2 COCI ALEXANDRU LBM -MBV 02:07:50
3 DAVID REMUS FLORIN MBV 02:10:31
200 m mixt fem.
1 POTEC CAMELIA ALINA STE 02:20:16
2 SAMOILA ELENA ROXANA MBV 02:22:68
3 COZMA IONELA DIN 02:25:43
800 m liber masc.
1 COSMA CATALIN MBV 08:03:12
2 ARTIMON ALIN ALEXANDRU LBR -MBR 08:33:54
3 CRISTEA HORIA STEFAN LER -DEB 08:38:11
1500 m liber fem.
1 POTEC CAMELIA ALINA STE 16:09:23
2 COZMA IONELA DIN 18:10:35
3 STEFAN ANCA MATHILDA DIN 18:14:14